Tehetséggondozó szakkör indul matematikából az általános iskolák 8. osztályos tanulóinak

Az Ady Endre Gimnáziumi alapítvány az iskola reál munkaközösségével együttműködve tehetséggondozó szakkört indít matematika tantárgyból 8. osztályos tanulók számára.

A szakköri foglalkozások keretében a tanulók érdeklődésének felkeltése, tehetségének kibontakoztatása, valamint a középfokú felvételire való felkészülés a cél.

A 2024-2025-es tanév I. félévében 10 alkalommal tartunk foglalkozásokat, alkalmanként

60 percben.

Az I. félévi foglalkozások időpontjai:

tantárgy

évfolyam

foglalkozás időpontja

8. osztályosoknak

csütörtök 1500-1600

A 10 szakköri foglalkozás részvételi díja 15 000 Ft/fő.

Az első foglalkozás október 17-én csütörtökön lesz.

A 12 alkalomra a következő időpontokban kerül sor:

október 17., 24.

november 7., 14., 21., 28.

december 5., 12., 19.

január 9.

A jelentkezési lap innen letölthető.

Jelentkezés: október 15-ig a jelentkezési lap titkar@adygimnazium.eu e-mail címre történő elküldésével lehetséges.

A résztvevők az első foglalkozáson az átutalásról szóló visszaigazolásnak a bemutatásával igazolják a befizetést.

Az átutalásról részleteiről információkat a beiratkozás alkalmával, illetve válasz e-mailben kapnak a jelentkezők.

Esetleges kérdéseikkel forduljanak Kónyáné Baracsi Beátához a 320-8640-es telefonszámon, illetve az titkar@adygimnazium.eu e-mail címen.

A foglalkozásokhoz menet közben is lehet csatlakozni, ebben az esetben a fizetendő összeg szóbeli megállapodás szerint alakul ki.

Fájlok

tehetéggondozó szakkör jelentkezési lap_2024_2025.docx (14 KB)
LetöltésMegnyitás