Győzelmünk az Országos Diákolimpia Ultimate Frizbi versenyén

A legnagyobb korcsoportban (V-VI.) idén először versenyeztek együtt a profi (igazolt) és az amatőr sportolók. A 37 csapatos mezőnybe az ország minden pontjáról érkeztek iskolai csapatok Biatorbágyra. Csapatunk három győzelemmel jutott a rájátszásba, ahol a legjobb 16 csapat egyenes kieséses rendszerben folytatta tovább a küzdelmeket. Már tavaly is megvillantottuk az oroszlánkörmeinket, de idén még jobbak tudtunk lenni. Mindenki a maximumot hozta ki magából a pályán és azon kívül is. Nagyon büszke vagyok a csapatra, azért hogy szívüket-lelküket kitéve, nagyon sportszerűen, taktikusan és egymást támogatva küzdöttük végig a napot. A sok mérkőzés közepette volt egy holtpontunk, ahol meginogtunk kicsit, de sikerült ezen is felülkerekedni és így, MI LETTÜNK AZ ORSZÁGOS BAJNOKOK. Nagy köszönet és elismerés a csapatnak!

A csapat tagjai:

Nagy Barnabás Béla 8.a