Tananyag tesztelése az OTP Oktatási Központban

Gimnáziumunk az OTP Oktatási Központ felkérésére jelenléti tréning tesztelésében vett április 29-én.

A 9.d és a 10.a osztály 12-12 diákja nagyon lelkesen és aktívan vett részt a programon. Több, régebben kidolgozott tréningen voltak már az Oktatási Központban, ahonnan mindig élményekkel, tudással gyarapodva jöttek vissza az iskolába.

Az áprilisi tesztanyagok témái: „Prezentációs technikák” (9-12.osztály) és „Személyes pénzügyeink” (9-10.osztály).

Következzen egyik diák beszámolója a legújabb programról:

Április végén lehetőségünk volt elmenni egy tréning anyagának tesztelésére. A teszt kb. 50 percet vett igénybe, ami a megszokott módon ment, azonban természetesen volt pár új dolog is, hiszen ezért volt teszt. A feladatok interaktívak voltak, mint mindig és nagyon jó volt, hogy mindenki ötletének volt helye, meghallgathattuk egymást. A teszt után egy kis időt még oktatóinkkal töltöttünk és átbeszéltük az egész tréninget, hogy szerintünk mi lenne az, ami pozitív irányba tudná megváltoztatni vagy esetleg mi volt az, ami nekünk nem tetszett vagy nehézséget okozott és jó lenne ezen változtatni.

Összességében mindenki szuperül érezte magát és jó, hogy egy ilyen élményben is volt lehetőségünk részt venni.

Temesi Anna 9.d

Örülünk, hogy gimnáziumunk tanulói segítséget tudtak nyújtani egy nagyon jól működő, diákokat támogató program még jobbá tételében.

Feketéné Tóth Márta

programot szervező tanár