Rendkívüli felvételi eljárás

Tisztelt Szülők!

Kedves nyolcadik osztályos tanulók!

A Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium rendkívüli felvételi eljárást hirdet a 2024/2025-ös tanévre az alábbi tanulmányi területekre.

1102 kód - Ötévfolyamos (1+4 évfolyamos), nyelvi előkészítő évfolyammal induló képzés (angol-olasz)

1106 kód - Ötévfolyamos- (1+4 évfolyamos), nyelvi előkészítő évfolyammal induló képzés (német-angol)

Jelentkezés feltétele:

Azoknak a tanulóknak a jelentkezését várjuk, akiknek a központi írásbeli felvételin elért (magyar és matematika) pontszámnak, valamint az általános iskolai eredményekből számolt pontszámnak az összege legalább 100 pont. Az általános iskolai eredmények pontszámra váltásáról a Tájékoztató füzetünkben találnak információt.

A rendkívüli felvételi eljárás során szóbeli meghallgatást is tartunk.

A szóbeli meghallgatás időpontja: 2024. május 13. (hétfő) Az időpontot a jelentkezőkkel egyeztetjük.

A szóbeli meghallgatás témakörei: a rendes felvételi eljárás során a Tájékoztató füzet-ben nyilvánosságra hozott anyagok (10. és 12. oldal)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

•   7. tanév végi bizonyítvány és 8. félévi értesítő másolata,
  •   központi írásbeli felvételi vizsgán elért eredmény – értékelőlap másolata
  •   kitöltött és aláírt jelentkezési lap (innen letölthető)

Jelentkezés módja:

A jelentkezési lap és a fenti dokumentumok megküldése a titkar@adygimnazium.eu email címre.

Jelentkezési határidő: 2024. május 10. (péntek)

A rendkívüli felvételi eljárással kapcsolatos bármilyen kérdés esetén, kérjük, forduljon hozzánk az alábbi elérhetőségeken:

e-mail: titkar@adygimnazium.eu

Tel.: 06-1/320-8640 (titkárság)

Fájlok

jelentkezési lap rendkívüli felvételi eljárás Ady.pdf (175 KB)
LetöltésMegnyitás