Nyári ügyelet időpontjai és tudnivalói 2024.

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Iskolánkban az alábbi napokon tartunk ügyeletet, intézzük a tanulók felmerülő ügyeit a nyár folyamán:

Július 10.         9:00-13:00

Július 24.         9:00-13:00

Augusztus 7.   9:00-13:00

Augusztus 21. 9:00-13:00

Felhívjuk a figyelmet az alábbiakra:

1. Iskolalátogatási igazolásokat nem adunk ki, mert azt a családok teendőit megkönnyítő jogszabályi változás miatt nem is kérhetik senkitől. Például a szülők munkahelyénél igényelhető beiskolázási támogatásokhoz is elegendő, el kell fogadniuk a tanuló érvényes diákigazolványát a jogviszony igazolásaként.

2. Iskolai közösségi szolgálathoz kapcsolódó együttműködési megállapodásokat a nyár folyamán nem kötünk. A tanév végéig aláírt megállapodások érvényesek augusztus 31-ig illetve egyes esetekben határozatlan ideig.

Élő együttműködési megállapodásaink listája innen elérhető: https://www.adygimnazium.eu/fomenu/iksz/aktualis-tanev.html

A nyáron teljesített órákat rögzíttetni kell az IKSZ-naplóban, napra lebontva, dátum szerint (maximum 5 óra/nap). Jóváírásuk a következő tanév végi bizonyítványba kerül majd be.