Fogyasztóvédelmi órák (2024.04.26.)

A 7.a, 8.a és 10.c osztályokban interaktív fogyasztóvédelmi foglalkozást tartott meghívott vendégünk. Dr. Kispál Edit a Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos Szövetségétől érkezett hozzánk.

Következzen egyik diákunk beszámolója:

„Osztályunk fogyasztóvédelmi előadáson vett részt egy tanóra keretein belül, ahol beleláthattunk a piac működésébe és abba, hogy milyen jogokkal rendelkezünk bizonyos termékek fogyasztóiként. Megtanultuk, mi az akció, az áfa, a garancia. Hallhattunk a szóbeli szerződéskötésről is, amit egy termék megvásárlása során kötünk annak árusítójával.

Az előadás nagyon dinamikus, lényegre törő volt. Semmiféleképpen nem unalmas, mivel az előadó hölgy igazán felkeltette az érdeklődésünket.
Móni Regina 10.c”

Tanulóink ezzel a programmal is napjainkban nagyon fontos, tanórai keretek között nem elsajátítható ismereteket szerezhettek.

Feketéné Tóth Márta

programot szervező mestertanár